Yaşam

İnegöl Müzik Dolu Bir Hafta Sonu Geçirdi

İnegöl Belediyesi’nin düzenlediği “Yıldızlar Altında Açık Hava Kültür Sanat Etkinlikleri” Şükrü Turan konseri, İnegöl Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu ve TRT İzmir Radyosu Türk Halk Müziği sanatçısı Tuğba Ger konseri ile devam etti.

İnegöl Belediyesi’nin Amfi Tiyatro’da düzenlediği Yıldızlar Altında Açık Hava Kültür Sanat etkinlikleri devam ediyor. Cuma akşamı güncel pop müzik eşliğinde Şükrü Turan, İnegöl Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu TRT İzmir Radyosu, Türk Halk Müziği sanatçısı Tuğba Ger, her hafta birbirinden eğlenceli programların yer aldığı etkinlikler kapsamında Pazar akşamı İnegöllülerle buluştu.

21 Temmuz Cuma günü amfi tiyatroda İnegöllüleri pop müzikle buluşturan Şükrü Turan keyifli anlar yaşarken, 23 Temmuz Pazar akşamı Türk Halk Müziği Korosu solo ve koro halinde eserler seslendirdi. Vatandaşları türkülerle gezen koro üyeleri, solo eserlerdeki başarılı performanslarıyla da alkışlandı. Konserin ikinci bölümünde ise TRT İzmir Radyosu Türk Halk Müziği sanatçısı Tuğba Ger sahne aldı. 1 saatten fazla sahnede kalan Tuğba Ger, seslendirdiği eserlerle kulakların pasını sildi. Amfi tiyatro sahnesinde coşkulu anlar yaşanırken, vatandaşlar Tuğba Ger ile unutulmaz bir gece yaşadı. Programların finalinde İnegöl Belediyesi Başkan Yardımcısı Durmuş Aydın ve İnegöl Belediyesi Ak Parti Milletvekili Recai Baykan ikramlarda bulundu.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ YILDIZLAR ALTINDA DEVAM EDECEK

Açık Hava Yıldızlar Altında Kültür Sanat Etkinlikleri 3 özel programla devam edecek. Tamamı Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde yer alan Amfi Tiyatro’da yapılacak programlar; 28 Temmuz Cuma günü Abdullah Beyaztaş eşliğinde kukla ve sirk gösterisi Cambaz Mithat, 29 Temmuz Cumartesi günü Türk Halk Müziği Gençlik Korosu ve THM Sanatçısı Selcan Kökçen Şahin konseri ve son olarak 05 Ağustos Cumartesi günü Türk Sanat Müziği Korosu ve vokalisti Çiğdem Gürdal konseri ile devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu