Haber

Melek Mosso kocasıyla ilgili itirafıyla ağızları açık bıraktı!

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Popüler şarkıcı Melek Mosso bildiğiniz gibi geçen ay devam eden ilişkisini evlilikle taçlandırdı. Posta’nın haberine göre yeni gelin Melek Mosso, kocasıyla ilgili ortalığı karıştıracak itiraflarda bulundu.

İşte detaylar ?

Yıldız Tilbe’nin “Vursalar Ölemem” şarkısını yorumlayarak müzik dünyasına adım atan Melek Mosso, o günden bugüne müziğiyle gönüllerimize dokunmayı başaran bir isim.

Melek Mosso bildiğiniz gibi müziğinin yanı sıra özel hayatı ve paylaşımlarıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Melek Mosso hatırlarsanız “Kirpiklerin” adlı şarkısının video çekimleri sırasında tanıştığı model Serkan Sağdıç ile uzun süredir birlikteydi.

2 yıldır birlikte olan çift, geçtiğimiz ay sade bir aile töreniyle nişanlandı.

Nişanlılık sürelerini uzatmak istemeyen çift, geçtiğimiz ekim ayında hızla evlendi.

Posta’nın haberine göre, yeni gelin Melek Mosso geçtiğimiz günlerde eşi Serkan Sağdıç hakkında şaşırtıcı itiraflarda bulundu.

Eşiyle ilk olarak nasıl tanıştığını anlatan Mosso, “Serkan’la internette tanıştık. Çok çekimser davranıyordu. Ünlü olduğu için başta istemedi. “Görüşmeyi bıraktık” dedi.

İtirafları bununla sınırlı kalmayan Mosso, “1,5 yıl sonra yeniden bir araya geldik. “Serkan’ın çevresinde fitne çıkarmaya çalışan çok kişi vardı” diyerek herkesi şaşırttı.

Bombayı sona saklayan Mosso, eşi Serkan Sağdıç hakkında şunları söyledi: “Meğer bizim pazarda benden daha ünlü sevgilileri varmış. Bende öyle bir durumun olmadığını gördü, ev hanımı gibiydim!” diyerek hepimize kısa bir şok yaşattı.

Melek Mosso’nun itirafları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

haberhazro.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu