Haber

Melikgazi Belediyesi evlerine girmeye korkan vatandaşlar için tesislerini açtı

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri’de meydana gelen depremin ardından evlerine girmeye korkan vatandaşlar için belediyenin tüm imkanlarının açılacağını duyurdu.

Palancıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Kayseri’de yaşanan depremlerin ardından bir toplantı yaptıklarını ve belediyeye ait tesislerin vatandaşların hizmetine açılmasına karar verdiklerini bildirdi.

Palancıoğlu, vatandaşların talep ve ihtiyaçları için 252 1300 numaralı iletişim numarası ve 0530 2539191 numaralı WhatsApp hattından belediyeye kolayca ulaşabileceklerini belirtti.

“Tüm Kayserili hemşerilerime geçmiş olsun. Özellikle bugün yaşadığımız sarsıntılardan dolayı doğal olarak tüm vatandaşlarımız tedirgin oldu ve herkes sokaklara döküldü. İnşallah daha büyük felaketler olmaz, bunlar son gördüğümüz sarsıntı Melikgazi olarak müdür yardımcılarımız ve müdürlerimizle ne yapacağımız konusunda toplantı yaptık.Bu kapsamda bugün belediyemizin tüm sosyal tesisleri açık.Müftülüğümüzle az önce görüştüm tüm camilerimiz açık.Nedenini merak eden ve evinde rahat uyuyamayan vatandaşlarımız varsa bu tesislerimizi, camilerimizi ve diğer kurumların imkanlarını kullanabilirler.Ayrıca çay ve çorba ikramımız olacak.Her zamanki gibi endişe edip bir çok, çok paniğe kapılmak.” Trafiği tıkamak gerçekten çok büyük zararlara neden olabilir. Bu nedenle sakince önlemlerimizi alıp hayatımıza devam etmemiz gerekiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu