Ekonomi

RocketFuel, hizmet paketine Ripple’ın ödeme teknolojisini dahil ediyor

Küresel ödeme işlemcisi RocketFuel Inc., ödeme teknolojisini RocketFuel’in altyapısına entegre etmek için bugün. Dalgalanma ile stratejik ortaklığa girdiğini duyurdu. İşbirliği, kullanıcı güvenliği ve gizliliğine odaklanarak dünya çapındaki tüccarlara ve ortaklara yapılan fiat para transferlerini modernleştirmeyi amaçlıyor. Platform çeşitli ödeme yöntemlerini desteklemekte ve veri ihlallerinin önlenmesini amaçlamaktadır.

RocketFuel’in tek tıklamayla ödeme sistemi, geleneksel ödeme süreçlerini düzene sokarak anlık satın almayı teşvik eder. Tüccarlar RocketFuel’in ödemeler, ödemeler, B2B sınır ötesi ödemeler ve faturalandırma çözümlerini içeren hizmetleri aracılığıyla yeni satış kanallarına erişebilirler.

RocketFuel CEO’su Peter Jensen şu anda Dubai’deki Ripple’s Swell konferansına (8-9 Kasım 2023) katılıyor ve burada gelişen ödeme endüstrisi manzarasını, kripto para birimlerinin artan önemini ve Ripple’ın mevcut ödeme süreçlerinde devrim yaratma potansiyelini tartışıyor.

RocketFuel tarafından sunulan hizmet paketi artık, hem çevrimiçi hem de fiziksel konumlara sahip tüccarlar için kripto ve ACH ödemelerini kolaylaştırmak amacıyla Ripple’ın “Rocketfuel Pay-In Commerce” gibi teknolojiyle entegre araçlarını içeriyor. Aynı zamanda küresel toplu ödemeleri gerçekleştirmek için “Rocketfuel Mass Pay-Out”u ve blockchain ve stablecoin teknolojilerini kullanarak büyük ölçekli sınır ötesi işlemleri gerçekleştirmek için “Rocketfuel Cross border B2B”yi de içeriyor.

Bugün erken saatlerde RocketFuel, Ripple Payments’ı ‘RocketFuel Pay-In Commerce’, ‘RocketFuel Mass Pay-Out’ ve ‘RocketFuel Cross border B2B’ hizmet paketine dahil etmek için Ripple ile stratejik ittifakını duyurdu. Bu teklifler, mağaza içi ve çevrimiçi kripto ve ACH ödemelerini yönetmek, kripto veya banka havaleleri yoluyla küresel ödemeleri gerçekleştirmek ve piyasa istikrarını sağlamak için stabilcoinler kullanarak sınır ötesi işlemleri yönetmek için blockchain teknolojisini kullanıyor.

Bu gelişme, RocketFuel’in Eylül 2023’te Latin Amerika’da kripto para ödemelerini başlatmak için AvecPay ile yaptığı ittifakın ardından geldi. Pazar istikrarı için RocketFuel’in blockchain teknolojisini ve stablecoin’leri kullanan AvecPay, çevrimiçi bir pazar yeri açmayı hedefledi. Bu platform, uluslararası yatırımcıların çalışmalarını sergilemelerine ve kripto para biriminde işlem yapmalarına olanak sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

cayirli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu