Teknoloji

2024 Model Volkswagen Golf’ün Tasarımı Ortaya Çıktı

Alman otomobil devi Volkswagen’in bir süredir 2024 model Golf üzerinde çalıştığı artık büyük bir sır değil. Yeni Golf, küçük de olsa makyaj operasyonu geçecek. Bu içerikte; Aracın casus kameralara yakalanan yeni görüntüleri, makyajlanan Golf’ün tasarımının nasıl olacağını ortaya koyuyor. Yaklaşan araba hakkında hep birlikte konuşalım değişiklikleri tasarlamakHadi daha yakından bakalım.

2024 model Volkswagen Golf, mevcut modele büyük ölçüde benzeyecek. Ancak farlarda dikkat çekici bir değişiklik olacak. Bu değişiklik ızgara kısmında kendini gösterecek. Şirket güncellenen Golf’te LED şerit Far tasarımını tercih edecek. Bunun dışında cephede büyük bir değişiklik olmayacak.

Makyajlı Volkswagen Golf böyle görünecek

Aracın arka kısmına baktığımızda çok büyük bir değişiklik göremiyoruz. Firma, arka ışıklar için küçük bir kamuflaj yapmış ancak bu kamuflaj genel tasarımı etkilemiyor. saklanmıyor . Diğer taraftan; Makyajlı versiyonda Volkswagen logosu ve Golf yazısı değişmeyecek. Ama şunu belirtelim; 2024 model Golf’te yeni bir janttasarım mevcut olacaktır.

2024 model Volkswagen Golf’ün teknik detayları hakkında neler konuşabiliriz? bir şey yok . Ancak makyajlanan Golf’ün manuel şanzımana sahip olmayacağı söyleniyor. Motor seçeneklerinin genel olarak korunacağı ancak mild hibrit gibi teknolojilerin Golf’e entegre edileceğine dair söylentiler de mevcut. Bunların hepsi şirket tarafından gerçekleştirilecek. öğle yemeğindeaçık olacak.

Şunu da belirtelim; Volkswagen için güncellenen Golf bir dönemin sonu getirmiş olacak. Geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili bir açıklama yapan şirket, 2028 yılına kadar yalnızca tamamen elektrikli Golflerin satışa çıkacağını belirtmişti. duyuruldu . 2024 yılında yapılacak makyaj çalışması ise içten yanmalı Golf’ü gördüğümüz yer. son tasarım olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu