Haber

Kahramanmaraş Depreminde Yakınlarını Kaybeden Ünlü İsimlerden yürek burkan paylaşım

Tarifi imkansız acılar yaşıyoruz. Ülke olarak görebildiğimiz en büyük doğal afetlerden biri de üç gün önce Kahramanmaraş’ta meydana geldi. Arka arkaya meydana gelen iki deprem hem Kahramanmaraş’ı hem de çevredeki birçok şehri yerle bir etti. Birçok bina yıkıldı, binlerce canımız gitti. Enkaz başında hayatını kaybeden çocuğunun elini bırakmayan baba ve ‘Çok üşüyorum’ sözleriyle babasına seslenen 5 yaşındaki Yağmur, enkazın altından çıkan baba… Hepsi hafızalarımıza kazındı!

Sevdiklerini kaybedenlerin paylaşımı yüreklerimizi dağladı…

Enkazın başında çok sayıda kişi çaresizce yakınlarından güzel bir haber bekliyor. Sarsıntının üçüncü gününde saatler geçtikçe umut yerini acı ve kaygıya bırakıyor…

Birçok kişi kendi imkanlarıyla sevdiklerinin cansız bedenlerini enkazdan çıkarıyor. Tarifsiz acılar yaşıyoruz!

Üzüntü, öfke, çaresizlik; Tüm duygular iç içe…

Elbette bu büyük yıkımda yakınlarını kaybeden ünlü isimler de var! Hatayspor Teknik Müdürü Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel, yaşanan şokun ardından gözyaşları içinde yardım istedi.

Yine oyuncu Orhan Aydın kızının enkaz altında kaldığını söyleyerek hepimizi üzdü sözleriyle.

Aynı şekilde genç sosyal medya fenomeni Taha Duymaz da üç gündür enkaz altında… Taha’nın ablası ve ağabeyi çaresizce arama kurtarma ekiplerinin gelmesini bekliyor.

Öte yandan depremde yakınlarını kaybeden ünlü isimler de var! Depremin olduğu ilk andan itibaren yoğun mesai harcayan Haluk Levent, kuzeni Berke’nin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Ünlü yayıncı Pqueen, beyin sarsıntısının başından beri yardım istediği grup arkadaşı Bilal’in hayatını kaybettiğini duyurdu.

Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma’nın annesi de depremde hayatını kaybetti. Seren Serengil, Instagram’da duygusal bir mesaj paylaştı.

Yine Mustafa Tohma hayatını kaybeden annesiyle ilgili bir paylaşım yaptı…

Tuğba Altıntop da teyzesi ve küçük torununun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Sevdiklerini kaybeden herkese başsağlığı dileriz…

gevashaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu