Haber

Selçuklu’da deprem mi oldu? Konya depreminin şiddeti ne kadar? Konya Selçuklu’da bugün deprem oldu mu?

konyaSelçuklu depremi oldu mu? konya Selçuklu ilçesinde akşam saatlerinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu gelişmeden sonra Selçuklularda deprem oldu mu? Konya’daki depremin şiddeti ne kadar? Konya Selçuklu’da bugün deprem oldu mu? geldi. Konya Selçuklu depremi oldu mu? detay…

KONYA SELÇUKLU DEPREM

Konya’nın Selçuklu ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem yerin 7.24 kilometre derinliğinde meydana gelirken, sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

SON DEPREMLERİN AFAD LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Sarsıntı Daire Başkanlığı Son dakikadeprem haberleriyle vatandaşlara yeni deprem haberlerini vermeye devam ediyor.

KONYA SON DEPREM – AFAD

KANDİLLİ SON ZORLUK LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika sallanıyor haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KONYA SON DEPREM – KANDİLLİ

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesinden takip edebilirsiniz. Burada anlık titreşim analizleri yapılır ve en güncel verilerle sunulur. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberleri ve depremin şiddeti sorusuna ayrıca AFAD ve Kandilli deprem listesi ya da news.com’un en son depremler sayfasına ulaşabilirsiniz.

samsatajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu